All
Λέξεις-κλειδιά προϊόντος
Εισαγωγή της διεύθυνσης e-mail του λογαριασμού

Αξιολογήσεις πελατών

4.89 out of 5
 • 121
 • 10
 • 0
 • 0
 • 1
Γράψτε μια αξιολόγηση
 • Naughty_Kitty
  Çift Ark Şarj Edilebilir Su Geçirmez Kamuflaj Çakmak..
  Kütahya'ya 19 gün gibi kısa bir sürede PostNl ile takipli olarak geldi. Aynı çakmaktan toplam 4 adet aldım, 1 adedi takipsiz olduğu için henüz gelmedi. Çakmak para puanlarımla falan 30 Tl gibi çok uygun bir fiyata geldi. Biraz da 100 Tl den fazla sipariş verince kargo ücreti de ödemedim. Çakmağa gelince şimdilik gayet güzel çalışıyor. Şarj süresini henüz deneyecek kadar vaktim olmadı ve uzun süreli kullanımda bir sorun çıkarmı şimdilik birşey söylemek zor ve ek geri bildirim şansım da yok. Kullandıkça göreceğiz ama, benim artım para puanlarımla düşük fiyata gelmesi ve kargo ücreti ödememiş olmam. Sizde siparişlerinizi toplu olarak vermeye çalışın, kargo ücreti ödemeyin, tek kalem alayım derseniz kargo ücretiyle fiyat yükseliyor. Çakmak durşu ve kullanımı çok orjinal, görende hasta oluyor. Kampanya da yakalarsanız tavsiye ederim..

  Jan 09,2019

 • Naughty_Kitty
  Çift Ark USB Şarj Edilebilir Çakmak - Kamuflaj..
  Kütahya'ya 14 gün gibi kısa bir sürede PostNl ile takipli olarak geldi. Gearbest'ten ürünleri geç gönderiyorlar diye şikayetçi olmuştum, bu siparişlerim ertesi gün kargoya verildi, beni şaşırttılar. Çakmak para puanlarımla falan 30 Tl gibi çok uygun bir fiyata geldi. Biraz da 100 Tl den fazla sipariş verince kargo ücreti de ödemedim. Çakmağa gelince şimdilik gayet güzel çalışıyor. Şarj süresini henüz deneyecek kadar vaktim olmadı. Sorun çıkacağını sanmıyorum. Sonradan 2 adet daha sipariş verdim, onlar daha elime geçmedi. Kullandıkça göreceğiz ama, benim artım para puanlarımla düşük fiyata gelmesi ve kargo ücreti ödememiş olmam. Sizde siparişlerinizi toplu olarak vermeye çalışın, kargo ücreti ödemeyin, tek kalem alayım derseniz kargo ücretiyle fiyat yükseliyor. Çakmak orjinal şimdilik tavsiye edebilirim..

  Dec 31,2018

 • alin
  cool item
  it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine it works fine

  Apr 24,2019

 • Edgar
  Cool
  Funcionan en cualquier condición, incluso con vientos extremadamente fuertes, sin tratar de bloquear el viento del encendedor. Definitivamente uno de los mejores encendedores que he tenido.
  USB recargable que es excelente y cable suministrado, cordón también suministrado. Bueno para condiciones extremas como acampar.
  Son una mejora sobre los encendedores desechables y los encendedores recargables.
  El encendedor es impermeable, se abre y se cierra fácilmente. La instrucción dice que no se debe cargar desde powerbank por alguna razón. El paquete estaba bien empaquetado y el producto en sí está bien construido.

  Nov 04,2018

 • Naughty_Kitty
  Çift Ark Şarj Edilebilir Su Geçirmez Kamuflaj Çakmak..
  Kütahya'ya takipsiz 37 günde geldi. Bu aynı çakmaktan 4. alışımdı. Para puan düşünce, kargo ücreti ekleyince 31.50 Tl gibi uygun bir fiyata aldım. Daha önceki yorumum da tam denemediğim için şarj süresi konusunda yorum yapamamıştım. Çok sigara içen biri olarak devamlı kullanmak suretiyle 3-4 gün süreyle şarjı rahat gidiyor. Şu ana kadar gayet memnunum. Güzel orjinal kutusu, boyun ipi ve kısa micro usb kablosuyla geliyor. farklı bir siteden daha yüksek fiyata ve takipli kargo olduğu halde 60 gün gibi çok uzun bir kargo süresi sonunda alıp, pişman olmuştum. Kutusu falan da yoktu ayrıca. Şimdilik kullanımı gayet güzel umarım kullanım ömrü uzun olur..

  Jan 19,2019

 • MWinter
  Great for all conditions and things
  They work perfectly for cigarettes or incense or things similar. They work in any condition even extremely high winds without trying to block the wind from the lighter. The only little thing I would change on them is that even with the lid closed if you push the button it activates inside. This really isnt an issue to safety or anything as its impossible to start a fire inside the closed lid but it could drain your battery by accident. This isnt a real problem to me and not worthy of lowering the rating of it. Definitely one of the best lighters I've had

  Sep 17,2018

 • Damien
  Outdoor Double Arc Lighter
  Very solidly secure and elegantly packed
  The perfect gift set
  In addition to the lighter, the kit includes: a charging cable and a lanyard

  The battery charges to full in about 2 hours, and lasts for about 300 uses
  It is much better than I could expect

  A product of great quality
  No problems

  I recommend to everyone, very useful even if you do not smoke cigarettes

  Nov 18,2018

 • Kev
  Useful and cool lighter
  Excellent lighter, battery operated, works well in any conditions except heavy rain probably, which I haven't tried yet. USB rechargeable which is great and cable supplied, lanyard supplied also. Has a waterproof case with locking mechanism and a button with flip lid. Activation button is inside so you can't press it accidentally. Good for extreme conditions like camping etc. Charge with solar cells.

  Oct 13,2018

 • Etomkins
  High tech comes to cigarette lighters
  These lighters are a major improvement over unreliable matches. They are an improvement over disposable lighters and refillable lighters. I’ll tell you why: 1) Humidity doesn’t touch them; 2) and 3): Rechargeable through USB. I have bought several, enough to placee around the house. I leave the cable attached so I don’t lose it. They aren’t pipe lighters but do their single job quite well. My only complaint—they do get lost.

  Sep 17,2018

 • Alexander B
  Double Arc USB Rechargeable Cigarette Lighter
  Came very fast, is good quality, the power is very high is charged very fast, fery usefull for fireworks and burn fast stuff, is very usefull when is winter or when you are on camp, I got on best price and I am very happy, I hope to can use it many years

  Jan 05,2019